Služby

Naším cílem je poskytnout zákazníkům komplexní služby v oblasti otvorových výplní – tzn. od prvotní nabídky, poradenskou činnost, zaměření a grafické zpracování, přes samotnou dodávku a montáž prvků vč. požadovaného příslušenství, zednického zapravení po provedené výměně, úklidu, ekologické likvidace odpadu a nabídky záručního i pozáručního servisu. Samotnou předběžnou kalkulaci pro Vás zpracujeme zcela zdarma dle Vámi dodaných podkladů nebo na základě zaměření naším technikem přímo na místě realizace. Naší snahou je přistupovat ke každé zakázce velmi individuálně a poskytnout zákazníkům co nejprofesionálnější služby. Záleží nám na tom, abyste byli podrobně seznámeni s danou problematikou, a nabídneme Vám nejvhodnější řešení.

Zaměřujeme se na zakázky jakéhokoliv rozsahu – od dodávky několika oken, až po výměny celých bytových domů.

Kalkulace a zaměření

Na základě Vaší poptávky zpracujeme předběžnou kalkulaci na realizaci Vašich požadavků. V případě, že s nabídkou budete souhlasit, domluvíme konkrétní termín, kdy Vás navštíví technik přímo na místě a provede na základě Vašich požadavků samotné zaměření. Každý dům či objekt vyžaduje svoji zvláštní péči, proto Vám navrhneme takové řešení, které splní všechny předpoklady pro dlouhodobou spolehlivost a bezproblémovou funkčnost.

Veškeré prvky lze dodat v několika profilových systémech. Jsou vždy vyráběny na zakázku, je tedy prakticky možné je dodat na přání v libovolném členění a rozměru.Vybrat si také můžete z velice široké škály barevných dekorů.

Montáže

Pro konečného zákazníka je samozřejmě vždy vedle technické dokonalosti výrobku velmi důležitá kvalita a komplexnost souvisejících služeb. Aby byly naše služby opravdu komplexní, zajistíme nejen kompletní montáž, ale provedeme také všechny související práce, jako jsou drobné zednické práce, zapravení omítek, montáže parapetů a jiné. Samozřejmostí je hrubý úklid po provedené montáži a ekologická likvidace odpadu. Disponujeme vlastními zkušenými a odborně vyškolenými montážními partami zaměřenými právě na výměny oken a dveří v bytových domech i administrativních budovách. Provedli jsme již desítky bezproblémových rekonstrukcí po celé ČR i zahraničí. Stejně jako v případě výroby i u montáže si zakládáme na kvalitním provedení všech prací.

Doplňkový sortiment

V rámci doplňkových služeb dodáváme vnitřní a vnější parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu, předokenní rolety, vnitřní okenní roletky a jiné.

Záruční a pozáruční servis

Záruční i pozáruční servis je pro nás samozřejmostí. Provádíme nejen seřízení prvků, ale i výměny skel a opravy kování.